Традиційно у переддень машинобудівника Нова Каховка відзначає День міста. Цьогоріч планувалося грандіозне свято з нагоди 70-річчя з дня заснування міста, яке виповнилося 28 лютого, коли Нова Каховка вже була в тимчасовій окупації.

Не дивлячись на складну ситуацію у країні, Нова Каховка була, є і залишається українським містом, жителі якого, ще на початку війни підтвердили це найбільшим мітингом за всю історію міста.

Я люблю Нову Каховку (Фото з архіву NovaKahovka.City)

Всі, хто залишився зі своїм рідним українським містом, хто чекає на перемогу України, не забивають про свої корні та дають зрозуміти окупантам, що вони тут чужі, тому що Нова Каховка – це українське місто на півдні нашої хороброї країни. Як колись написав Олександр Довженко, «Нова Каховка – це «Золоті ворота» до Чорного моря»,  місто чудернацьких плавневих лабіринтів та одна з перлин південного краю могутньої та незламної України.

Сьогодні, жителі Нової Каховки, що з певних причин тимчасово залишили своє рідне місто, разом з киянами та киянками прийняли участь в урочистостях до Дня міста Нової Каховки. Вони пройшли 24 вересня у Києві, у конференц-залі «Театральна» готелю «Турист».

Плакат до Дня міста Нової Каховки у місті Київ (2022 р.)
Плакат до Дня міста Нової Каховки у місті Київ (2022 р.)

Вітання до Дня міста летять і з інших куточків нашої держави: з Одеси, Дрогобича, Львова, Трускавця та інших міст.

Вітання з Днем міста Нової Каховки з міста Одеса (вересень 2022 р.)
Вітання з Днем міста Нової Каховки з міста Одеса (вересень 2022 р.)

Колектив та студенти Новокаховського приладобудівного фахового коледжу вітають рідне місто зі святом, та всім серцем та щирою душею бажають його скорішого визволення від окупантів, відновлення та процвітання! А тим жителям, хто залишився в цей час зі своїм рідним містом, колектив бажає мужності, незламності та скорішого визволення.

Зі святом, Новокаховчани де б ви зараз не були!
Зі святом, рідна Нова Каховка!