Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
У Новокаховському приладобудівному фаховому коледжі відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту» (ст. 24); Постанови КМУ №800 від 21.08.2019 р. (зі змінами постанова КМУ № 1133від 27.12.2019 р. (п.2, 6, 7, 9, 10, 13, 15); наказу МОН України №1341 від 30.10.2020 р. «Про затвердження методичних рекомендацій для професійного розвитку науково-педагогічних працівників»; листа МОН України №1/9-683 від 04.11.2019 р. «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників» та інших законодавчих актів, розроблена і введена і дію згідно наказів закладу освіти (від 01.12.2021 №192/01 та 17.01.2022 №6) Програма курсу підвищення кваліфікації педагогічних працівників за проблемою «Ключові вміння ХХІ століття. Критичне мислення та вміння розв’язувати нестандартні проблеми», схвалена на засіданні педагогічної ради 03.11.2021 р. протокол № 2.
Навчання проходили з 19 січня по 21 січня 2022 відповідно до навчально-тематичного плану Програми у формі інформаційних лекцій, інтерактивних семінарів та тренінгів.
Всі викладачі успішно пройшли рефлексію особистих досягнень у формі тестування та отримали Сертифікати.
Сертифікати слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти за програмою “Ключові вміння ХХІ століття, критичне мислення та вміння розв’язувати нестандартні проблеми”
(Завантажити)
8 листопада 2021 року в Новокаховському приладобудівному фаховому коледжі відбулося чергове засідання психолого-педагогічного семінару та семінару класних керівників з використанням змішаної форми (онлайн + офлайн). На семінарі розглядалися питання використання SMART освіти та діджитал-технології в освітньому процесі. Викладач Сердечнюк О.В. розкрила можливості SMART освіти при викладанні математики. Біляєва Г.М. та Полібіна К.В. провели майстер-клас, продемонстрували можливості використання різних освітніх програм та додатків до них. Саніна М.П. поділилася досвідом використання діджитал-технології при викладанні бух обліку. В результаті педагогічні працівники підвищують цифрову грамотність та набувають нові комунікативні компетенції.
27 січня 2021 року педагогічні працівники НКПТ та ВСП НКФК ДУ «Одеська політехніка» продовжили роботу з вивчення програми курсу підвищення кваліфікації. Кредо робочого дня – «Хто стоїть на місці, той відстає. А хто не хоче відставати, має рухатись уперед і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище». (Китайська мудрість)
Завдання робочого дня – виявлення та презентація інноваційних ідей у роботі педагогів, які сприяють професійному розвитку педагога сучасними засобами ІКТ.
Шляхи реалізації завдання: виступили викладачі Опята Людмила Іванівна, викладач-методист; Шиліна Вікторія Олександрівна, викладач вищої категорії; Ламберг Наталія Вадимівна, викладач-методист; Житченко Ганна Олександрівна, к. е. н.; Коровіна Вікторія Андріївна, зав. відділенням, викладач-методиста; Біляєва Галина Миколаївна, зав. відділенням, викладач-методист; Полібіна Катерина Вячеславівна, аспірантка ХНТУ; Маюк Руслан Андрійович, зав. відділенням із презентаціями досвіду використання хмарних технологій, сучасних візуалізацій в освітньому процесі, можливостей та перспектив створення дидактичних матеріалів сервісами Google та проблем конфіденційності в Інтернет, методів захисту своїх даних.
Підсумок роботи: багатоваріантність форм, моделей, технологій, напрямів педагогічного професійного розвитку дозволить підготувати конкурентоспроможного на ринку освітніх послуг фахівця, здатного до неперервного саморозвитку, самонавчання і самореалізації шляхом формальної і неформальної освіти впродовж усього життя.
28.01.2021 р. слухачі працюють дистанційно над виконанням домашнього завдання:
– створення власного класу на платформах, які вибрали для користування;
– розробка дидактичних матеріалів з своєї дисципліни.
Отримують консультації в дистанційному режимі.


