• Виховна робота

Виховна робота

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПЛАНУВАННЯ РОБОТИ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ  НА 2020-2021 РОКУ (Завантажити)

 Циклограма роботи класного керівника групи на навчальний рік(Завантажити)

 Циклограма роботи класного керівника на період карантину (Завантажити)

Прокачай свій soft skills

Проектні тести «ВАШІ ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ»

Ця фігурка людини свідомо позбавлена ​​всіх зовнішніх деталей. Вам потрібно зробити з цієї «заготовки» людини, забезпечивши його всім необхідним для життя.

 

Малюйте все, що ви вважаєте за потрібне, не забудьте про фон.

 

Уважно подивіться на характер ліній підлітка.

 

Якщо ви сильно натискали на олівець або ручку, старанно (можливо, кілька разів) обводячи кожну деталь, то можна припустити, що ви прихильник традицій і завжди строго дотримуєтеся всі правила і приписи. Боїтеся потрапити в незручне становище і виставити себе в поганому світлі.

 

Тому часто ведете себе не так, як вам хотілося б, вважаючи за краще офіційність і регламентованість природності і простоті.

 

Якщо всі лінії на вашому малюнку тонкі і недбалі, то, швидше за все, ви легка у спілкуванні і весела людина. Якщо ліній дуже багато і вони неохайно плутаються і налазять один на одного, то це означає, що ви занадто легковажна і вітряна персона, що називається, без царя в голові.

 

Тепер зупинимося на деталях, якими ви забезпечили свій малюнок. Якщо зробили головний акцент на зовнішності людини, ретельно вималювати всі деталі обличчя і тіла, то це говорить про ваше бажання подобатися протилежній статі. Чим різкіше ваш малюнок, тим активніше ви себе ведете на любовному терені.

 

Якщо намалювали поруч з людиною іншої людини або тварина, то ви маєте потребу в спілкуванні. Для вас головна життєва цінність – це відносини з іншими людьми, любов, дружба, взаєморозуміння.

 

Якщо зобразили поруч з людиною будинок, то це говорить про вашому прагненні досягти гарного положення в суспільстві і про те, що для вас дуже важливий соціальний статус.

 

Всі предмети побуту, зображені поруч з людиною, говорять про те, що ваші життєві цінності лежать в матеріальній площині.

 

Автор: Людмила Овсяник

Виховна робота в технікумі спрямована на пропаганду кращих духовних надбань нашого народу, захисту моральних цінностей через відродження національних традицій, обрядів і свят, формування здорового способу життя, виховання любові до рідної землі, формування патріотичного світогляду, самовідданості.

 

При плануванні виховної роботи враховуються пропозиції студентів, викладачів, кураторів груп. У виховній роботі значну увагу педагогічний колектив технікуму приділяє вивченню творчим та фізичним здібностям студентів.

 

З перших днів навчання в технікумі студенти мають можливість розвивати і реалізувати свої здібності через гуртки за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції.

 

План роботи ради профілактики порушень (завантажити)

 

Методичні рекомендації щодо планування роботи кураторів (завантажити)