20.02.2014 – саме з цієї дати бере відлік російсько-українська війна, яку розв’язала колись дружня Росія, здійснивши таким чином міжнародний злочин, порушивши базові принципи міжнародного права та європейського устрою. Тоді, прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт. З 24 лютого 2022-го цей фронт розтягнувся на понад 3000 км.

У перші дні війни ніхто не вірив, що вона буде тривати довго, але з 20.02.2014 йде вже 3285 день цієї жахливої, несправедливої агресії проти свободи і незалежності українського народу, проти демократії і самовизначення. Єдиним фронтом вся Україна встала на захист держави за знищені лікарні, школи, житлові будинки, за ґвалтування та жорстокі вбивства…

Сотні тисяч добровольців, волонтери, партизани, територіальні громади та звісно Збройні Сили України захищають свою землю, свій рідний край від ворога. За кожне зруйноване місто чи селище, за кожне втрачене життя мирних жителів чи військових, за вісім мільйонів біженців та безвісті зниклих винні понесуть покарання. Ми помстимось за кожну втрачену дитину, за кожну нездійснену мрію, за бажання вбити віру в себе і в справедливість.

І саме сьогодні ми говоримо, що віримо в тебе, Україно, в твою незалежність, в твоє майбутнє процвітання і свободу! Будьмо!!! Тримаймося далі!!! Все буде Україна!