Шановні студенти, абітурієнти, колеги та друзі!

Сьогодні ми вшановуємо символ української державності – Державний Прапор України.

Свято встановлене у 2004 році Указом Президента України на вшанування багатовікової історії українського державотворення й державної символіки Незалежної України.

Синьо-жовтий стяг – небесно-пшеничний символ України є втіленням національної єдності, честі та гідності, вікових традицій державотворення, історії та сьогодення.

Мить, коли підіймається Державний Прапор – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Синьо-жовтий стяг є символом який об’єднує українців. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради Батьківщини.

З синьо-жовтим стягом наші захисники ідуть у бій з ворогом, його гордо підносять наші переможці, ним, мов оберегом, мати прикриває щойно народжене немовля у холодному підвалі чи благословляє сина і доньку в добрий шлях.

За останні пів року він став ще й світовим символом сміливості, мужності, незламної боротьби за свободу та непохитної віри у демократичні цінності.

З Днем Державного Прапора!