У рамках тижня комісії «Програмної інженерії» викладачем Градинар Р.В.були организовані та проведені дві олімпіади :

> з дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови», в якій взяли участь студенти  II курсу (гр. П19-1Д, П19-2Д) ;

>олімпіада з дисципліни «Бази даних», в якій взяли участь студенти  III курсу (гр. П18-1Д, П18-2Д). 

  За підсумками олімпіад переможцями олімпіади з дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови» стали студенти: Анисимов Давид – I м., Мельничук Олександр.– ІІ місце; Костюк Марк – ІІІ м.

Переможцями олімпіади з дисципліни «Бази даних»  стали студенти: Воропай Владислав – І м., Клименко Ярослав- ІІ м., Гладков Марк – ІІІ м.

В рамках тижня також була проведена навчально-наукова студентська конференція для студентів ІІ курсу . У проведенні  конференції взяли участь студенти ІІІ курса гр.П18-1Д, П18-2Д.

Студент Воропай В. зробив доповідь : «Роль експерта в розробці програмного забезпеченя», Шрам Д. –доповідь : «Особливостї збирання та формулювання вимог до інтерфейсу  користувача», Полукаров Д.-доповідь : «Метрики як основа  вимірювання якості інтерфейса», Гладков М.-доповідь :  «Usability-що це таке і як його досягти», Бабіч  Д. – доповідь : «Нейронні мережі».. В організації та проведені конференції взяли участь викладачі Шаповалов В.М.. Градинар Р.В.