«Врятувати від забуття»

Стартує щорічний 16-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

«Врятувати від забуття»

Мета конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України

Умови конкурсу.

 1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
 2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
 3. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2021 р. Протягом грудня 2021 – січня 2022 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 р., якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень.
 4. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .avi.
 5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
 6. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.
 7. У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи, долучити окремим файлом у форматі .doc.
 8. Авторський текст виконується українською мовою.
 9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
 10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
 11. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvatyvid-zabuttia@ukr.net

Підстава: лист ХОДА управління освіти і науки  від 01.10.2021. №02-14-3496/0/21/323-03

  Метод кабінет

Національна академія педагогічних наук України та ДУ «Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» оголошують Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР-2022».

1-й етап – фаховий коледж – жовтень-листопад 2021

2-й етап – ДУ «Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» – грудень 2021 – реєстрація робіт (січень-березень 2022 – оцінювання

3-й етап – квітень 2022 – нагородження переможців

Детальна інформація про умови в методичному кабінеті закладу освіти