• Професійно-трудовий напрям

Професійно-трудовий напрям

Професійно-трудове виховання створює умови для вільного розвитку особистості, забезпечення реалізації творчих здібностей, самовиховання і самовдосконалення, для вияву обдарованості і талантів, для самореалізації у сфері наукової, професійної і освітньої діяльності. Професійно-трудове виховання нерозривно пов’язане з правовим вихованням.  

Становлення висококваліфікованого фахівця, готового до самовідданої праці на благо суспільства, трудового коллективу, власної родини, обізнаного і компетентного працівника неможливо без професійно – трудового навчання. Культивування кращих рис господарської відповідальності та ініціативи, поваги до власної і людської праці, її результатів повинно стати прерогативою у професійно – трудовому навчанні.

В лаболаторії 708 викладачем Шепетею Є.І. проводиться регулювання блока живлення, та зняття його основних параметрів.

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка «Радіостанція»Титаренко К.А.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка “Комп’ютерний дизайн”Маюк Р. А

В процесі роботи гуртка «Комп’ютерний дизайн» студенти оволодівають навичками та вміннями роботи у графічних редакторах та орієнтуються у питаннях застосування того чи іншого редактору в залежності від поставленної задачі.

Травень – важлива пора для випускників Новокаховського приладобудівного технікуму!Після отримання диплома за відповідним фахом кожен плануватиме своє майбутне життя. Хтось піде працювати за обраною професією, хтось обере подальше навчання в інститутах та університетах. Відповісти на питання:- які професії користуються попитом на ринку праці у нашій області;- що пропонують випускникам работодавці та ВНЗ ІІІ -ІV рівнів акредитації, Нової Каховки ми запросили провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новокаховського міського центру зайнятості Гладченко Ольгу Миколаївну, яка і організувала у технікумі прес-конференцію з представниками різних підприємств, організацій, установ.Дробош Ірина Евгеніївна, заступник начальника відділення Новокаховського “Райффайзен банк Аваль”;Ефремова Олена Анатоліївна, начальник відділення Новокаховського “Райффайзен банк Аваль”;Сівцов Юрій Володимирович, директор “Рубін – телеком”;Михайлов Костянтин Михайлович, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії, кандидат технічних наук Новокаховського гуманітарного інституту “Україна”;Мішкін Олександр, засновник рекрутивної компанії “HR – Partner Ukraine”.Дуже приємно було почути від гостей утішні слова про підготовку наших випускників, які і досі працюють на їх підприємствах. Гості розповіли, що кожен з них робить вибір не тільки на користь студента, але і на користь навчального закладу, репутації якого довіряють.