• Новини

День вишиванки

Барвиста вишиванка і рушник- це український оберіг! Ще древні племена скіфів,що населяли степову зону нинішньої України,носили одяг з вишивкою.Потім в 11 ст. Анна,сестра Володимира Мономаха, створила першу школу вишивки в Київській Русі.Вже в наш час у 2006 році ініціаторкою Дня вишивки,який відзначається у третій четвер травня,стала письменниця, журналіст та громадський діяч Леся Воронюк. Це свято…

Шануємо героїв!

8 травня 2022 р. – День пам’ті та примирення у Другій світовій війні. 9 травня 2022р. – День Великої Перемоги, шанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

У роковини Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, роковини Чорнобильської катастрофи. 36 років людство у цей день вшановує пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф, а також героїзм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. 

Смарагдове місто З ЮВІЛЕЕМ!!

З днем народження,наше смарагдове місто,найулюбленіше на землі,перлина півдня України!!! Зі святом! З 70- річним ювілеем ! Ми поряд,ми разом,ми сильні! Ми- твої сини і дочки завжди будемо берегти тебе,бо ти – наша батьківщина,наша рідна земля,наша ненька!Миру тобі і злагоди, процвітання і перемоги!!!

Афганістан …

Біль Афганської війні…. Офіційно вона тривала з 25.12.1979 до 15.02.1989 р.р. Афганська війна належить до тих подій 20 століття,які ще не знайшли свого повного та об’єктивного висвітлення та аналіз.Вона залишається ” білою плямою” новітньої історії. 15.02.1989 р. для багатьох став днем,коли скінчився рахунок втратам наших солдатів,службовців.Важкий,сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів,котрі…

З Днем Святого Валентина!

Вже багато років в Україні і дорослі, і діти святкують День закоханих.Велика сила любові з’єднує людей через відстані, труднощі та перешкоди.  Любов-це дар, це найпрекрасніше почуття на землі. Любов поза політикою, вона перемагає зло!  Тільки повірте в неї! Бережіть свої почуття! Ми бажаємо всім щасливого кохання!

Практично навчальне тренування

04 лютого 2022 року о 10 30 в Новокаховському приладобудівному фаховому коледжі проведено практичне навчальне тренування щодо забезпечення безпечної та швидкої  евакуації здобувачів освіти, педагогічних працівників та співробітників   закладу освіти. Ввідна – виникнення загрози задимлення на ІІ поверсі закладу освіти. Після звукового сигналу та голосового оголошення,  за п’ять хвилин студенти під керівництвом викладачів ,педагогічні працівники…

Поселення в гуртожиток

Увага всіх студентів фахового коледжу!Поселення в гуртожиток відбудеться 31 січня 2022 року. Навчальні заняття другого семестру починаються з 1 лютого 2022 року.